Utilitzem galetes pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis i mostrar-te publicitat relacionada amb les teves preferències mitjançant l’anàlisi dels teus hàbits de navegació. Si continues navegant, considerem que n’acceptes l’ús. En pots obtenir més informació en la nostra política de galetes.Els dies 28 i 29 de Maig es va dur a terme la segona edició del Robot-IB al Palau de congressos de Santa Eulària.
Entre els dos dies varen passar uns 700 alumnes, on varen poder veure nombrosos dispositius relacionats amb la robòtica, fer tallers de programació, disseny 3D, seguretat a la xarxa, etc... També va haver xerrades relacionades amb les noves tecnologies, experiències d'alumnes a les olimpíades mundials de robòtica, professors de la UPV (Universitat Politècnica de València)

Els nostres alumnes de 3º d'ESO varen visitar el Palau el dia 29 dimecres.

Destacar que entre les competicions els nostres alumnes de 3º d'ESO, Izan Riera, Antonio Bugnar i Jamila Ramos varen guanyar la competició de "Sigue línies" categoria LEGO. El grup d'Alejandra Fernández,Jennifer García, Christian Rodríguez i Antonio Salas varen quedar tercers a la competició de MiniSumo amb Lego.

 

robot-ib       

Nou alumnat 1r ESO curs 2020-2021

 

 

Matrícula 2020-2021

Calendari Adscripció,  admissió i matrícula

 

Ajuda famílies i alumnes

Calendari d'admissió a Cicles Formatius (FP)

Enquestes satisfacció

Consulta Jove

TISOC

Fons Social Europeu

Centre col·laborador

 

 

Matrícula 2019-2020

Matrícula

Documentació disponible!!

Calendari Escolar 2020-2021

Resultat d'imatges de calenari escolar generico

Erasmus +

Erasmus +

Babel - La Biblioteca

Save the children

Suport LGTBI

Protecció de dades

 

Formació Professional

web fp

Pagament Títols

 

Model 046

 

Política de Qualitat

Política de Qualitat

Campanya per Sant Jordi "Enllaçat per la llengua".

Enllaçats pel Català

Web de Formació Professional de les Illes Balears

Formació Professional a Balears

Revista Es Sac de l'IES Sa Colomina d'Eivissa

Revista Es Sac Sa Colomina

FP Bàsica - CFGM SMX- 3r d'ESO - 4rt d'ESO

Fons Social Europeu

Pacte per a l'Educació de les Illes Balears

Illes per un Pacte Educatiu

Amb l'objectiu de fomentar la lectura.

Biblioteca IES Sa Colomina